×
Про УАА Новини Контакти
Підписання Меморандуму про співпрацю із Національною академією наук України

Підписання Меморандуму про співпрацю із Національною академією наук України

27 Січня 2022 | Новини |

27 січня 2022 року в офісі Президії НАН України відбулися ділова зустріч і підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією наук України та Українською академією архітектури.
З боку НАН України Меморандум підписав президент НАН України, директор Інституту теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова, академік НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Анатолій Загородній, з боку Української академії архітектури її президент Олег Слєпцов.

У зустрічі взяли участь віцепрезидент НАН України академік НАН України, доктор економічних наук, професор Сергій Пирожков, перший заступник головного вченого секретаря НАН України, начальник науково-організаційного відділу Президії НАН України, кандидат філософських наук Олег Купальський і віцепрезидент УАА Микола Дьомін.

Сторони обговорили актуальні питання співробітництва НАН України і УАА, можливості налагодження робочих контактів і взаємодії щодо координації діяльності в сфері досліджень з архітектури й містобудування, розвитку архітектурної освіти, історії архітектури тощо.

Учасники зустрічі домовилися надавати одна одній інформацію з питань науково-технічного співробітництва, проводити спільні наукові дослідження у галузі архітектурознавства, будівельних конструкцій та технологій, підготовки енциклопедичних, теоретичних і довідкових видань в галузі архітектури.

До участі у реалізації спільних проєктів з УАА в межах тематики наукових досліджень можуть бути залучені науково-дослідні інститути Секції суспільних та гуманітарних наук НАН України, зокрема Інститут історії України НАН України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України, інші установи.